• חיפה, צילום פנורמי, צלם: Юкатан.

  • קריית שמונה, צילום פנורמי, צילום: Ynhockey.

  • ביתן אהרון, שדרת הפיקוסים בכניסה למושב, צילום:עידו.

  • חדרה - העירייה, צילום: אור.

  • זכרון יעקוב, מדרחוב רחוב המייסדים, צילום:ריק פלג.

  • אילת, הטיילת בחוף הצפוני, צילום: Adiel lo.

  • תל האביב, שעות הערב, צילום: Beivushtang.

  • נתניה, חוף הים, צילום: Ori.

  • אור עקיבא - מרכז תרבות וחברה, צילום:דוד שי.

  • בנימינה, רחוב המייסדים, צילום:אלה פאוסט.

  • פרדס חנה - אנדרטת חללי הנח"ל וחיל החינוך בתכנון אדריכל חנן הברון, צילום:Golf Bravo.

דף הבית : כלכלה ועסקים : בניית אתר קטלוג


בניית אתר קטלוג
בניית אתר קטלוג לעסק שלך מעוררת שאלות חדשות בנוגע לקשר הישיר שלך עם הלקוחות הקיימים ועם הלקוחות הפוטנציאליים שלך. ממש כמו תהליך עריכה והדפסה של קטלוג רגיל, גם בניית אתר קטלוג בעלת אותה מטרה בדיוק. הקטלוג אמור להציג בצורה אטרקטיבית, מושכת וסוחפת את המוצרים שלנו, לתת במה למוצרים בלעדיים ומיוחדים במינם אל מול מוצרים פופולריים שמסופקים באופן קבוע ומייחדים את החברה או בית העסק שלנו מול אחרים.

הדברים החשובים באמת בתהליך בניית קטלוג אינטרנטי
בניית אתר קטלוג לעסק שלך מעוררת שאלות חדשות בנוגע לקשר הישיר שלך עם הלקוחות הקיימים ועם הלקוחות הפוטנציאליים שלך. בין אם מדובר בהדפסת קטלוג המונח בתיבות הדואר של הלקוחות או בתהליך בניית אתר קטלוג באינטרנט כל פרט ופרט בקטלוג שלך צריך לציין את היתרונות הברורים של מוצריך בדרך מרומזת ולא אגרסיבית מדי. כמה צעדים מהותיים הופכים כל תהליך בניית אתר קטלוג או הכנת קטלוג מודפס למוצלח יותר בקשר שבין הספק ובין לקוחותיו שמעוניינים להכיר את המוצרים שלו. למה צריך לשים לב? זוהי מטרת הכתבה הזו.

מהו בעצם קטלוג אינטרנטי?
ממש כמו תהליך עריכה והדפסה של קטלוג רגיל, גם בניית אתר קטלוג בעלת אותה מטרה בדיוק. הקטלוג אמור להציג בצורה אטרקטיבית, מושכת וסוחפת את המוצרים שלנו, לתת במה למוצרים בלעדיים ומיוחדים במינם אל מול מוצרים פופולריים שמסופקים באופן קבוע ומייחדים את החברה או בית העסק שלנו מול אחרים. קטלוג הוא ההזדמנות שלנו להראות את היתרונות של החברה שלנו, לשנות תדמית קיימת ולהפוך אותה לשונה לגמרי ולמעשה להציג בדרך צבעונית, מקורית ומלאת תוכן את מה שיש לנו להציע. בעולם תחרותי עסקי כמו זה של שנות האלפיים בניית אתר קטלוג היא חלק בלתי נפרד מהתהליכים השיווקיים המסחריים שעוברים על כל חברה וחברה בישראל ובעולם ומכאן חשיבותו הרבה. 

מה צריך לכלול אתר קטלוג?
תהליך בניית אתר קטלוג לעסק או לחברה המעניקה מוצרים מסוימים צריך לקחת בחשבון את מכלול הפרטים, הדרכים הגרפיות המבוקשות להצגת המוצר וכל האפליקציות הקשורות לקטלוג אינטרנטי – ביניהן טופס הזמנה וטופס יצירת קשר אונליין. לכן בניית אתר קטלוג מתחילה קודם כל מהגדרת הצרכים של הלקוח ומה למעשה הוא רוצה שיציג הקטלוג שלו. ממשק תוכן איכותי הוא הבסיס לכל בניית אתר קטלוג כיוון שעדכונים תכופים הם חלק בלתי נפרד מעריכת אתר קטלוג, גם מגוון של כלים גרפיים להעלאת תמונות, סרטונים שיווקיים וכדומה הם חלק חשוב מאתר קטלוג וכאמור בניית אתר קטלוג אינה מושלמת בלי בניית יישום שכולל טופס הזמנה מאובטח וטופס יצירת קשר אונליין, בין אם דבר פנייה טלפונית או במייל ובין אם תוך קבלת שירות מנציג אונליין – בהתאם לדרך פעילותה של החברה.

מי יבנה את הקטלוג שלי?
בניית אתר קטלוג היא הליך משמעותי עבור כל בית עסק, חברה שמעניקה שירותים, אמן או מעצב וכל מי שרוצה להתפרנס ממכירת מוצרים באינטרנט. לכן ישנה חשיבות אדירה לאיתור השותף הנכון לבניית האתר – בונה אתרים שמתמחה ומכיר בניית אתר קטלוג ויודע מהם האפיונים של האתר ומהם היישומים שפופולריים היום באתרי הקטלוגים המצליחים בעולם יכול לעזור להגדיר את תשתית האתר ולבנות את היישומים שהחברה מבקשת. בחרו בבונה אתרים בעל ניסיון בתהליך בניית אתר קטלוג כדי שתמצו מהאתר את כל הפוטנציאל השיווקי והמסחרי הגלום בו.


הגב לכתבה
Copyright © 2012-2021 EzorOne.
  אלמיר בניית אתרים