• קריית שמונה, צילום פנורמי, צילום: Ynhockey.

  • חיפה, צילום פנורמי, צלם: Юкатан.

  • זכרון יעקוב, מדרחוב רחוב המייסדים, צילום:ריק פלג.

  • פרדס חנה - אנדרטת חללי הנח"ל וחיל החינוך בתכנון אדריכל חנן הברון, צילום:Golf Bravo.

  • נתניה, חוף הים, צילום: Ori.

  • אילת, הטיילת בחוף הצפוני, צילום: Adiel lo.

  • אור עקיבא - מרכז תרבות וחברה, צילום:דוד שי.

  • ביתן אהרון, שדרת הפיקוסים בכניסה למושב, צילום:עידו.

  • חדרה - העירייה, צילום: אור.

  • בנימינה, רחוב המייסדים, צילום:אלה פאוסט.

  • תל האביב, שעות הערב, צילום: Beivushtang.

דף הבית : כלכלה ועסקים : כי מוניטין בונים בעקשנות


כי מוניטין בונים בעקשנות
25 שנה של בניה והתבססות בשוק המוניות , מאפשרים לרפי אדרי , הבעלים של ארגמן , להביט על עצמו במראה ולהגיד , סוכנות רכב ארגמן היא אוטוריטה בתחום המוניות בישראל

יצאתי לחפש את הדמויות הדומיננטיות של תחום המוניות בישראל , וגיליתי שללא ספק אחת הדמויות המובילות את התחום הוא רפי אדרי , הבעלים של רכב ארגמן ,  אדרי , כשלצידו מאור אדרי בנו וסמנכל השיווק של החברה , מתפעלים מערכת שלא יורדת ברמתה מיחידה צבאית קטנה שאחראית על פרנסתם של מאות משפחות בישראל . 

בשיחה מהירה עם מאור אדרי סמנכל השיווק של רכב ארגמן , אני מבין את החומר והערכים שעליהם הוא גדל ואותם הוא מיישם יום יום בניהול השיווק בחברה . 

עקרנות של כבוד ונתינה אין סופית , הופכים תמיד את מחלקת השיווק של כל חברה ובפרט של חברה שעובדת עם נהגים ליתרונות בולטים ומהווים נתבך חשוב מאוד בביסוס כל נושא השירות לאחר תהליכי המכירה בחברה . ”נהגים ברכב ארגמן , בין אם הם קונים מוכרים או שוכרים רכב , מקבלים יחס הגון ושירות צמוד ואיכותי שמאפשר להם להגיע תמיד לתוצאה הכי איכותית ויעילה עבורם” אומר מאור , ומוסיף ”שהיום בשל ריבוי החאפרים , כדאי מאוד להגיע למקום אמין ואיכותי בעל ותק של עשרות שנים שמרכז תחת קורת גג אחת את כל השירותים שצורך בעל מונית או נהג, כדי לישון בראש שקט ולדעת שיש מי שדואג לכם תמיד ”

נפגשתי עם מאור באחר הצהריים של חודש ספטמבר , בסוכנות רכב ארגמן , לשמוע קצת על תתחום המוניות דרך העיניים של סמנכל שיווק בסוכנות ותיקה למוניות , וזה מה שיצא... אתה נמצא פה בסכנות כבר הרבה שנים , לצד רפי אדרי אביך., אז מה בעצם הסוד ? מה גורם לכם להוביל את תחום הטרייד אין למוניות כלכך הרבה שנים ?
”אנחנו מוכרים מוניות חדשות , מבצעים עסקאות טרייד אין , מעסקים נהגים שכירים , מתווכים , מסייעים לנהגים בתקשורת עם גט טקסי ועוד ועוד . וכל זאת כאמור בזכות ניסיון עשיר מאוד של חצי יובל , של רפי ,  שכבוד ואינטגרטי היו תמיד הערכים שהובילו אותו ואותנו להצלחה  .
לדעת שנתינה זאת לא מילה גסה היא אבן דרך במתן שרות , ואנו פועלים כך בהתאם לערכים שרפי מנחיל לנו ”מה אתה יכול לספר על הצוות ?  על תרומתם להצלחה ?
”כיום רכב ארגמן מנוהלת על ידי רפי אדרי אבי  , אני משמש כסמנכל שיווק ומכירות של החברה , לחברה צוות מכירות מקצועי , צוות תפעול גדול , נותני שירות רבים והכי חשוב , לב גדול ואוזן קשובה תמיד לכלל לקוחות החברה .
כל אחד ואחד פה יודע שפרנסתנו קשורה באחדות ובהצלחה , אנו עובדים כצוות אחד ומאוחד שמצליח לשרת ולהפוך לקוחות רבים מאוד על שנה למרוצים ”

נהגי מוניות רבים עונים לי מיד רכב ארגמן למוניות , כשאני שואל אותם איפה הכי כדאי לי לקנות מונית חדשה , אתה יכול לספר לי מה הסיבה להצלחה הזו ?”אני פועל על פי הערכים שאבי , רפי אדרי , הקנה לי , אנשי המכירות מחוייבים קודם קודם לפעול על פי רמות הוגנות ואתיקה הכי גבוהות שיש , חשוב לנו ולכן גם לעובדים שלנו , שלקוחות ירגישו כל הזמן שעושים עבורם ולעולם לא ירגישו שפעלו בצורה לא הוגנת כלפיהם , זה ערך היסוד החשוב ביותר והתורם ביותר להצלחה , כמובן שמקצוענות ללא פשרות היא חובה במקרה שלנו , על מנת לספק ללקוחות מוניות בזמן הקצר ביותר  ”

השילוב של הערכים והשירות שלכם עובד לכם הוספתי לפני שנפרדנו , זה ניכר כשאני שואל מי מוביל את התחום , והתשובה החד משמעית של נהגים זה רכב ארגמן למוניות . מאור מחייך אלי בביישנות ואומר ,” אני סמנכל השיווק , אבי מנכל החברה , זה מאוד מאוד משמח אותנו לדעת שעבודה כלכך קשה , של לשמור על המוניטין ועל רמת השירות לאורך כלכך הרבה שנים משתלמת . אנחנו עובדים על זה קשה ומערכים מאוד את הערכה אלינו . נמשיך לעמול כך תמיד ” מבטיח מאור . 


עוד באותו נושא

הגב לכתבה
Copyright © 2012-2022 EzorOne.
  אלמיר בניית אתרים